-
Systemy Sygnalizacji Pożaru SSP

Systemy sygnalizacji pożaru to obecnie niezbędny i główny element sprawnie funkcjonujęcej ochrony przeciwpożarowej obiektów budowlanych. Wykrycie pożaru w jego najwcześniejszej fazie zwiększa szansę na niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się zagrożenia na cały budynek, a co za tym idzie z ochroną użytkowników oraz mienia. Sprawnie działająca instalacja sygnalizacji pożaru pozwoli m.in na przekazanie informacji o niebezpieczeństwie ochronie obiektu lub bezpośrednio do jednostek Państwowej Straży Pożarnej.
Systemu Sygnalizacji Pożaru to instalację, które ze względu na wysoki stopień skomplikowania oraz ciagłe ewolucje w technologi i ogólnym podejściu do zagadnień przecipożarowcyh, wymagają juz na etapie projektowania fachowej wiedzy inzynierskiej.  
W ramach zakresu usług firma Attik oferuje wykonawstwo projektów budowlanych, wykonawczych i powykonawczych Systemów Sygnalizacji Pozaru. Swoje projekty opieramy zarówno na fachowej wiedzy projektantów potwierdzonej m.in. cetryfikacją Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przecipożarowej  im. Józefa Tuliszkowskiego jak i również na stałej wsółpracy i wymiany doświadczeń  z głównymi producentami  elementów SSP. © 2015 Attik Projektowanie i Nadzór